Wagner Boya Makinaları

HEAVYCOAT 950 Airless

“HeavyCoat 950, yüksek boya çıkış gücü, güçlü hidrolik yapısı ve çok uzun ömürlü pistonu ile mükemmel bir performans sunar.

HeavyCoat 950, yüksek boya çıkış gücü, güçlü hidrolik yapısı ve çok uzun ömürlü pistonu ile mükemmel bir performans sunar….

HeavyCoat serisi modellerde kolay arızaya neden olabilecek herhangi bir elektronik aksam yada dişli sistemler yoktur.

Hidrolik Sistem: Piston bütün gücünü hidrolik sistemden alır.

Slow Stroke: Geniş piston çapı ve uzun stroke mesafesi ile aynı miktar boyayı spray etmek için HeavyCoat serisi çok daha az hareket eder. Bunun anlamı şudur; daha az yıpranma ve çok daha uzun servis süresi.

Özel Tasarım: HeavyCoat havasız boya makinelerin de piston boyayı direk kovanın içinden çeker ve özel bypass valf sistemi sayesinde hiçbir engel ile karşılamadan direk tabancaya gider. Bu tasarım ile uygulamalar çok daha verimli ve etkilidir. Ayrıca hareket edebilen piston yapısı ile makinayı kaldırmaya gerek yoktur. Sadece pistonu kaldırır, kovanın içine yerleştirir ve spray edersiniz.

Elektrikli – Benzinli Motor Geçişi: Sadece tek bir vidayı sökere saniyeler içinde benzinli motordan elektrikli motora geçiş yapabilirsiniz.

Grenli boyalar hariç olmak üzere, yalıtım kaplama ürünleri, saten alçı, yangın geciktirici boyalar, iç ve dış cephe boyaları, silikonlu boyalar, lake, vernik, ince epoksi, çeşitli endüstriyel boyalar, Saten alçı, 1k bitüm, yalıtım amaçlı enjeksiyon da kullanılır.
• Aynı anda 4 adet Boya Tabancası ile çalışabilme
• Ekstra yoğun malzemeri bile kolaylıkla uygulayabilme
• 5.5 HP Benzinli Motor
• Quad+packings; UHMWPE sızdırmazlık birimleri
• Teleskopik Tutamak
• 90 metreye kadar hortum uzatabilme

ÖZELLİKLER

HeavyCoast 750 SSPElektrikli Benzinli
Maks. Debi6,6 lt/dk8,5 lt/dk
Maksimum Çalışma Basıncı250 Bar (3600 PSİ)250 Bar (3600 PSİ)
Maksimum Meme Ölçüsü0,052”0,052”
Güç3,1 kW-230V5.5 HP
Maks. Hortum Uzunluğu90 Metre90 Metre
Voltaj230 V, 50 HZ
Ağırlık83 kg76 kg
Ürün PaketiVector Pro Airless Boya Tabancası, 517 Tip Meme, 15 m Yüksek Basınç Hortum, Basınç saati Bakım yağı ve sıvısı