Wagner Boya Makinaları

HEAVYCOAT 750 SSP Airless

Benzinli yada Elektrikli motor seçeneği…

HeavyCoat 750 SSP havasız boya makinesi, hidrolik pistonun sağladığı bütün avantajları ortaya koyan, büyük projelerin sorunsuzca tamamlanması için en güvenilir modellerdendir.

SSP Teknolojisi : Ekstra yoğun malzmelerin uygulanmasında pistonu devamlı besleyerek, spray devamlılığını sağlar.Wagner Hidrolik piston, Slow stroke ve uzun süreli dayanıklılığı tercih eden profesyoneller için ideal boya spray makinesidir. Grenli boyalar hariç olmak üzere, yalıtım kaplama ürünleri, yangın geciktirici boyalar, bitümlü malzemer, iç ve dış cephe boyaları, silikonlu boyalar, lake, vernik, ince epoksi, çeşitli endüstriyel boyalar ve yalıtım amaçlı enjeksiyon da kullanılır.

Wagner Hidrolik piston, Slow stroke ve uzun süreli dayanıklılığı tercih eden profesyoneller için ideal boya spray makinesidir. Grenli boyalar hariç olmak üzere, yalıtım kaplama ürünleri, yangın geciktirici boyalar, bitümlü malzemer, iç ve dış cephe boyaları, silikonlu boyalar, lake, vernik, ince epoksi, çeşitli endüstriyel boyalar ve yalıtım amaçlı enjeksiyon da kullanılır.
• Yeni Tasarım Hidrolik Piston
• Aynı anda 3 adet Boya Tabancası ile çalışabilme
• Ekstra yoğun malzemeri bile kolaylıkla uygulayabilme
• Quad+packings; UHMWPE sızdırmazlık birimleri
• Teleskopik Tutamak
• 60 metreye kadar hortum uzatabilme

ÖZELLİKLER

HeavyCoast 750 SSPElektrikli Benzinli
Maks. Debi6 lt/dk7,6 lt/dk
Maksimum Çalışma Basıncı250 Bar (3600 PSİ)250 Bar (3600 PSİ)
Maksimum Meme Ölçüsü0,043”0,021”
Güç3,1 kW-230V5.5 HP
Maks. Hortum Uzunluğu60 Metre60 Metre
Voltaj230 V, 50 HZ
Ağırlık86 kg81 kg
Ürün PaketiVector Pro Airless Boya Tabancası, 517 Tip Meme, 15 m Yüksek Basınç Hortum, Basınç saati Bakım yağı ve sıvısı