Yol Çizgi Makineleri
Termoplastik Yol Çizgi Makinesi

Termoplastik Yol Çizgi Makinesi

Dokuz ana bileşenden oluşan ve yoğun yol boyama işlemlerinde kullanılan termoplastik yol çizgi makineleri günümüzde oldukça çok tercih edilmektedir. Genellikle tercih edildiği alanlar ağır karayolu işaretleme işlemleridir. Karayollarında profesyonel olarak işaretleme ve yol çizgisi işlemlerinde kullanılmakta olan Termoplastik püskürtme yada serme işlemlerini yol boyama makinesi sayesinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede makineyi kullanan insanın rahatlıkla makineyi yönlendirmesi ve eğimli yollarda dahi kullanabilmesi mümkündür. Termoplastik makineler büyük boya kazanları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu büyük kazanlar sayesinde otomatik olarak karıştırma işlemleri gerçekleştirilmekte ve tortu bırakmadan püskürtme özelliği sunmaktadır.

Yol Çizgi Makinası Fiyatları Sahibinden

Yol çizgi makineleri birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle karayollarında yenileme veya yeni karayolu yapımlarında kullanılan Termoplastik yol çizgi makinesi karayolu yapım firmaları tarafınca tercih edilmektedir. Yol boyama işlemlerinin haricinde birçok ortamın zemininde şekiller çizgiler veya boyama işlemlerinin yapılabilmesi ne de imkan sağlayan Termoplastik yol çizgi makineleri farklı markalar ve farklı distribütörleri aracılığıyla satışa sunulmaktadır. Günümüzde sahibinden hiç kullanılmamış veya az kullanılmış ikinci el çizgi boyama makineleri satılmaktadır. İhtiyaç duymanız halinde sahibinden yol çizgi makinelerine ulaşabilmek için FD Gurup ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Titan Yol Çizgi Makinesi Fiyatları

Hem yol çizgisi hem de boya makinesi olarak birçok farklı model ve seri üretmekte olan Titan kaliteli ve uygun fiyatlı makineleri ile öne çıkmaktadır. PowrLiner serisi, Promark Serisi  Hydra serisi gibi tek renk, çift renk ve çift komponent  yol çizgi boyama ve boyama makinelerine sahiptir. İnşaat alanlarından boya son kat, yalıtım, enjeksiyon, yol çizgileri, aksesuar boyamaları gibi birçok boyamayı yapabilmeniz için geliştirilmiş olan cihaza Titan güvencesi ile en uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Birçok Farklı modeli bulunmakta olup her iki kategoride de farklı güçlerde makineler vardır. Boya makinelerinin beygir güçleri ve püskürtme kapasitelerinin farklı olması nedeniyle fiyatlarda da farklılık bulunmaktadır. En uygun fiyatlı yol çizgi makineleri FD grup ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede en uygun ve en ucuz makinelere sahip olabilirsiniz.