Yol Çizgi Makineleri
Çift Komponent Yol Çizgi Makineleri

Çift Komponent Yol Çizgi Makineleri

Çift komponentli yol çizgi makineleri kullanılan boyalar içinde metil esaslı reçineli boyaya ek olarak pigment ve dolgu maddelerinin bileşimi ile meydana gelen diğer adi ile soğuk yol çizgi boyası denilmektedir. Yol çizgi makinesi çeşitleri arasında bu makine genelde yaya geçitleri, yavaşlamam ve yol uyarı çizgileri, ok, yön bildirimleri, hız kesici uygulamalarda kullanılır.

Aynı zamanda şehir içi ve şehir dışı belediye yol çizgilerinde, otoyol, otopark ve ekspres yollarda da bu makine kullanılmaktadır. Çift komponent yol çizgi boyaları güneşe çok maruz kaldığından dolayı güneşe ve sıcağa dayanıklı boyalardan üretilir. En önemli özelliklerinden biride her renkte yapılabilen boya olmasıdır.

Yol Çizgi Makineleri Fiyatları

Yol çizgi makineleri fiyatları da diğer makinelerde olduğu gibi kullanım alanları, ürün çeşitleri ve en önemlisi markalarına göre değişebilir. Yol çizgi makinesi çeşitleri arasında el ile itilerek olan çeşitler olduğu gibi kendi kendine yürüyen otomatik çeşitlere de rastlamak mümkündür. Makinenin işlev farklılığına göre fiyatlar değişebilir. Bu makineyi almadan önce çok kapsamlı bir fiyat araştırması yapılması gereklidir.

Her keseye uygun fiyat bulmak elbette mümkündür. Fakat fiyat takibini çok ciddi bir şekilde yapmak önemlidir. En iyi ürünü en iyi fiyata almak için bir önce bu konuda uzmana danışmak gerekir. İnternet üzerinden bu konuda uzman olan firmamızın sitesini ziyaret ederek ürün çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz firmamızı ziyaret ederek yüz yüze görüşmede sağlayabilirsiniz.

Yol Çizgi Makinesi Satın Al

Yol çizgi makinesi satın almak isteyenler için öncelikle çeşitleri ile ilgili bilgi sahibi olunması gerekir. Hangi özelliklere sahip olması gerektiğine karar verdikten sonra kişilerin fiyat araştırmalarını iyi yapmaları gerekir. İstediğiniz marka yol çizgi makinesinin fiyatlarını sürekli takip ederek en uygun olduğu zaman tek bir tıkla satın al butonuna tıklayarak kolayca alabilirsiniz.  Bu konuda uzman olan firmamız sizin aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermek için bir tık kadar uzağınızdayız.

Yol çizgisi makine çeşitleri arasından sizin için en uygun olanı seçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda satın almak gerekir.