Wagner Boya Makinaları
Prospray Serisi Boya Makineleri

PROSPRAY SERİSİ BOYA MAKİNELERİ

Birçok alanda gereksinim duyulan boya makineleri günümüzde popüler olarak kullanılmaktadır. Bina boyamadan makina ekipman boyamaya kadar birçok alanda kullanılan boya makinaları marka ve model olarak da günümüzde oldukça çeşitlidir. Günümüzde ProSpray serisi olarak sunulan birbirinden farklı özelliklerde boya makineleri FD Grup güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Elektrikli ve benzinli seçenekleri ile farklı alanlarda kullanılabilen yüksek boya çıkışı gücüne sahip farklı modellerde boya makineleri kullanıcılara çok daha kısa zamanda profesyonel boyama imkanı sunmaktadır. Su ve solvent bazlı boyaların kullanıldığı makineler ile bütün iç cephe veya dış cephe boyalarını, çelik boya uygulamalarında , enjeksiyon uygulamalarında  rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda astar, vernik, epoksi boya ve son kat boya uygulamaları içinde tüm Wagner ProSpray serisi boya makineleri kullanılabilir.

AİRLESS SPREY TEKNOLOJİSİ

Ülkemizdeki en büyük faaliyetlerden birisi yapı imalat faaliyetleridir. Sürekli olarak yeni yapılar yapılmakta eski yapıları da modernize edilmesi için bakım onarım çalışmalarının yürütülmesi birçok firma tarafından sürdürülmektedir. Günümüzde boyama işlemlerinde kullanılan havalı ve havasız farklı boyama makine ürünleri bulunmaktadır. Airless sprey teknolojide boya makineleri de sıkça kullanılan ve sektörde oldukça beğeni toplayan boya sistemlerden birisidir. Havasız püskürtme tekniğinin uygulandığı bu makinelerde yöntem en gelişmiş boyama yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişi tarafından tercih edilen bu yöntem sıkıştırılmış hava olmadan içerisine koyulan sıvıları küçük damlacıklar böler ve tabanca yardımıyla basınç uygulayarak küçük bir uçtan boyama bölgesine aktarır. Tabancanın uç kısmı ve boyanın çıkış açısını ve boya sarfiyatını belirlemektedir. Bu sayede kısa sürede boyama bölgesinin boyanması sağlanır. Daha az iş gücü kullanılarak daha çok alanın boyanması sağlanmaktadır.

WAGNER BOYA MAKİNELERİ

Airless tipi boya makineleri denildiğinde akla büyük birkaç firma gelmektedir. Boya makineleri üretimi konusunda öncü konumda olan bir tane makine tarafından yapılmış boya makine serileri arasından her ihtiyaca uygun farklı özelliklerde makine bulmak mümkündür. En gelişmiş boyamak teknolojisi olan havasız püskürtme teknolojisini kullanan Wagner boya makineleri 3+2 yıl toplam 5 yıl motor garantili bir şekilde sektörün öncüsü FD Grup tarafından en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda yaşayacağınız problemlere karşı servis ve teknik destek hizmetlerini de sunmaktadır. Boyama alanında hız ve profesyonellik istiyorsanız FD grup ile iletişime geçmelisiniz.