Wagner Boya Makinaları
HeavyCoat Serisi Boya Makineleri

HEAVYCOAT SERİSİ BOYA MAKİNELERİ

Gelişen teknolojilerle beraber alanlarında gereksinim duyulan uygulamalarda daha kolay ve daha profesyonel uygulanabilir olmuştur. Bu uygulamalar arasında boya işlemi yapı alanının son aşaması olmasına rağmen birçok alanda yapının korunmasını ve görselliğinin oluşmasını sağlamaktadır. Geçmiş zamanlarda ilkel yöntemlerle yapılan bu işlem gelişen teknolojiler sayesinde boya makineleri kullanılarak yapılabilmektedir. Boya makineleri püskürtme yöntemi ile havalı veya havasız olarak boyama işlemi yapmaktadır. Birçok alanda kullanıma uygun aparatları mevcuttur. Benzinli ve elektrikli modelleri ile farklı alanlarda uygulamalar yapmaya uygundur. Farklı markalarda farklı seriler farklı avantajlarla kullanıcılara sunulmaktadır. FD Grup  birçok farklı marka ve seri boya makinesini sizler için kullanıma sunmaktadır.

BENZİNLİ YADA ELEKTRİKLİ MOTOR SEÇENEKLERİ

Genellikle boyama işlemleri yapı alanlarında veya tadilat işlemlerinde gerçekleştirilmektedir. Hem iç cephe boyaları hem de dış cephe boya uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalarda ilkel yöntemlerin kullanılması hem boya kalitesinin düşük olmasına hem de çok zaman harcanmasına neden olabilmektedir. Bu durumları avantaja çevirebilmek adına boya makineleri kullanılmaktadır. Boyama işleminin yapılacağı alanlarda boya makinelerinin seçimi oldukça önemlidir. Büyük ve orta ölçekli projelerde elektrikli ya da  benzinli motor seçenekleri sunan boya makineleri bulunmaktadır. HeavyCoat serisi boyama makinelerinde küçük ve orta ölçekli projelerde kullanmak üzere yüksek performanslı elektrikli boya makineleri ve büyük projelerde ve elektriğin olmadığı şantiyelerde kullanılabilmesi için benzinli motor seçenekleri sunulmaktadır.

YÜKSEK BOYA ÇIKIŞ GÜCÜ HEAVYCOAT SERİSİ BOYA MAKİNELERİ

HeavyCoat serisi boya makineleri birden çok kullanıcı tarafından boya işleminin yapılmasını sağlayan boya çıkışına sahiptir. İşlemlerinizin büyük ölçeklerde dahi olsa kısa sürede bitirilmesini sağlayan Bu özelliği sayesinde birden fazla kişiyle aynı makina üzerinden boya püskürtme işlemi yaparak alanı çok daha kısa süre içerisinde bitirmeniz mümkündür. Farklı boya türünü kullanabilmenize imkan sağlayan HeavyCoat serisi boya makinesi çeşitleri farklı beygir gücünde motorlara sahiptir. Boya yapacağınız alana makineyi kullanacağınız ortama göre farklı motor seçenekleri ile boya çıkış gücünün farklı modelleri seçebilirsiniz. İnşaat boya, izolasyon amaçlı yalıtım uygulamalarında, saten alçı uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz üst düzey püskürtme sistemleridir. Sektörde öncü olan FD grup aracılığıyla yol çizgilerinden boya makineleri çeşitlerine kadar birçok farklı makineyi en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.