Wagner Boya Makinaları
Boya Makinesi Tavsiye Edilen Markalar

Boya Makinesi neden kullanmalıyız?

Günlük yaşantımızın vazgeçilmesi renklerdir. Evimizde, işyerimizde hem hayatımızı canlı hem de güvenli hale getirmek için renklere ihtiyaç duyarız. Renklendirmeyi ise boya kullanarak yaparız. Boyanın hayatımızın her alanında kullanılması onu uygulayacak ekipmanların da profesyonel olmasını zorunlu hale getirir.

Günümüzde birçok alanda desen çalışmaları yapılmaktadır. Desenlerin fırça ve rulo ile boya yapılması artık çok fazla zaman kaybı ve  ekstra iş yüküne sebep olmaktadır. Airless boya püskürtme sistemi ile günlerce çalışarak bitirebileceğimiz işleri, çok daha kısa zamanda tamamlamamızı sağlar. İnşaat sektöründe olduğu kadar çelik sektöründe de boya vazgeçilmez unsurlardan biridir. Çelik yüzeye önce astar boya uygulaması daha sonra ara kat ve son olarak asıl boya uygulaması yapılmalıdır.

Bu konuda çeliğin kullandığı alanda önemlidir. Bulunduğu ortam ve içeride yapılacak işe göre renk ve boya türü seçilmelidir. Her çeliğe farklı boya türü uygulanır. Yine boya kalınlığı uygulama alanına göre değişiklik gösterir. Sıcaklık, nem ve ıslanma gibi durumlara göre boya ve boyama tercihi yapılır. Boyama işleminin ne tür bir aletle yapılacağı da son derece önemlidir. Airless boya makineleri yani havasız boya makineleri en çok tercih edilenleridir. Airless boya makineleri boyayı hava ile karıştırmadan yüksek basınçla püskürterek çelik yüzeye uygular.

Profesyonel boya makinesi kullanmak hem ustalar hem de müteahhitler için çok ciddi avantajlar sağlar. Günler hatta aylar sürecek olan projelerin çok daha hızlı ve ekonomik tamamlanması, tüketiciyi de doğrudan etkilemektedir.

Birbirinden üstün performanslı ve farklı amaçlara hizmet eden bu makinelere FD Grup farkı ile sahip olmak için site üzerinden modelleri inceleyebilirsiniz.

Boya Makinesi Fiyatları

Pratik kullanımı ve mükemmel sonuçları ile boya makinesi her alanda ihtiyaçları karşılamaktadır. Farklı ürün alternatiflerinin yanı sıra makinelerin performans ve teknik özelliklerine göre fiyatlar da farklılık göstermektedir. Her kullanıcıya, bütçeye ve boyaya uygun makineler bulabilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra kullanım alanlarına göre ürün portalımızdan dilediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

Boya Makinesi Özellikleri

Boya makinesi uzun araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda sektörde öncü markalar tarafından imal edilmektedir. Son teknolojiler kullanılmakla birlikte her geçen gün kendini geliştiren ve tüketicinin ihtiyacına uygun yeni ürünler tasarlanır ve üretilir hale gelmiştir.

Her kullanıcıya, boyaya uygun makineler bulunmaktadır. Benzinli elektrikli motor ile çalışabilen, 3-4 hatta 5 tabancanın aynı anda kullanımına elverişli, 150 metreye kadar hortum uzatılabilen, yoğun boyaların uygulanması için farklı güçlerde boya makineleri bulunmaktadır.

Firmamız boya makinesi ve ekipmanlarını temin edebileceğiniz güvenilir bir adrestir.