Wagner Boya Makinaları
Boya Makinesi Nasıl Kullanılır?

Impact 400 Airless Boya Makinesi

   Airless(havasız) sistem hava kullanılmadan malzeme sıkıştırılarak atomize olur veya sıvıyı küçük damlacıklara böler. Airless(havasız) sistemde, sıvı yüksek basınç altında bir sprey ucu ile pompalanır. Uç boyutu ve basıncı, malzeme akış oranını belirler. Airless boya makinesi gücünü benzinli yada elektrikli motordan alarak havasız (airless) sistemle çalışır, motor, pistonun hareketini, pistonun hareketi  ise boyayı basınçlandırarak, yüksek basınca dayanıklı bir hortum vasıtasıyla tabancaya iletilmesini sağlar ve tabancanın ucundaki nozul yardımı ile boyanın sprey edilmesi sağlanır.

Impact 400 boya makinesini kendi serisinin en küçük profesyonel boya makinesidir. Herhangi bir binek aracın bagajına bile kolaylıkla sığabilir ve şantiye içerisinde çok kolay taşınabilir. Ağırlığı sadece “13,6 kg”dır. Hafif yapısına rağmen güçlü iskelet sistemi ve döküm gövdeye sahiptir. 1,8 lt dakika debisi ile bütün iç ve dış cephe boyalarının, lake, vernik, ince epoksiler ve silikonlu boyaların uygulanmasında kullanılır. Ayrıca poliüretan enjeksiyonda yapabilirsiniz. Impact 400 boya makinesi basıncı mekanik algılayan bir sistemle donatılmıştır. Bu özelliği ile dijital kart ve sensör arızası veren diğer tüm makinelerden çok daha ekonomiktir.

İnşaat boya uygulamaları çelik boya uygulamaları, poliüretan enjeksiyon uygulamaları, dezenfektan püskürtülmesin de kullanılan, işçilikten ve zamandan ciddi anlamda tasarruf etmenizi sağlar. Kendisi küçük, yaptığı iş çok büyüktür.

Impact 400 gibi bir boya makinasına sahip olduğunuz da, boya yapabilmek için kullanacağınız ekipmanlar kutusunda mevcuttur. Ayrıca ihtiyacınız olabilecek birçok aksesuar seçeneği de mevcuttur. Ulaşılması güç, girilmesi zor ama boyanması gereken alanlar için farklı özelliklerde aksesuarlar kullanarak, boya işlerinizi çok daha hızlı ve çok daha karlı tamamlayabilirsiniz.

Boya Makinesi Ankara Satın Al

FD Grup Makinadan uzun ömürlü ve yüksek kaliteye sahip boya makinelerini uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Her şantiyeye uygun, her türlü boyaya uygun makineler bulabilirsiniz. Yalıtımdan, inşaata, enjeksiyondan, yol çizgi uygulamalarına kadar, birçok alan da kullanabileceğiniz profesyonel makinelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Boya makineleri artık şantiyelerden çok daha hızlı çıkabilmeniz ve metraj yapabilmeniz için en ekonomik yöntem haline gelmiştir. Günümüz şartların da projelerin hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için teknolojiden yararlanmak gerekmektedir.

Farklı alanlarda kullanım avantajları ile kaliteli   yüksek performanslı ve uygun fiyatlı boya makinelerini firmamızdan temin edebilirsiniz.