Titan Boya Makineleri

Titan Impact Boya Makinesi Serisi

Elektrikli boya makinesi çeşitli özelliklere sahiptir. Bu açıdan Titan Impact boya makineleri, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Uzun parça tasarımı ve çok işlevli oluşu ile boyama sırasında kolaylık sağlayan bu seri, içerisinde pek çok farklı modeli barındırmaktadır. Boyama işlemini kolaylaştıran bu modeller, farklı ölçü ve özelliklerde sunulmaktadır. Titan Impact boya makineleri, kullanımı kolay tasarımıyla yerden ve zamandan tasarruf sağlar. Bu ürün, iç ve dış cephe duvar boya işlerini, saç, metal boya işleri, enjeksiyon uygulamaları  ve daha birçok alanı kolayca kullanmanızı sağlar.

Titan Impact 400 Boya Makinesi

Impact 400 boya makineleri, kaba boyalar hariç tüm iç ve dış cephe boya, cila, vernik, epoksi ve silikon boyaların boyanmasında kullanılmaktadır. Bu, poliüretan enjekte edilerek de yapılabilir. Impact boya makineleri serisinin bu modeli, herhangi bir binek otomobilin bagajına kolayca sığar ve şantiyelere kolayca taşınabilir. 13,6 kg ağırlığında olan Impact 400, mekanik basınç sistemi, ergonomik yapı ve heavy-duty iskelet sistemine sahip olma özellikleriyle dikkat çeker. 210 Bar çalışma basıncı olan bu model, 0,021’ max. meme ölçüsüne sahiptir.

Titan Impact 410 Boya Makinesi

Impact 410 boya makinesi, ticari uygulamalar ve konutlar için idealdir. Yüksek performanslı olan elektrikli boya pompası, tüm bina boyama işlemlerinde nihai yardımcıdır.  Grenli boyalar hariç tüm iç ve dış cephe boyalarında, cilalarda, verniklerde, epoksi ve hafif silikonlu boyalarda kullanılır. Bu, poliüretan enjekte edilerek de enjeksiyon uygulamaları yapılabilir. 210 Bar çalışma basıncı olan bu model, 0,021’ meme ölçüsüne sahiptir.

Titan Impact 440 Boya Makinesi

Titan Impact 440 elektrikli havasız püskürtücü konut, mülk bakımı ve küçük ticari uygulamalar için idealdir. Bu püskürtücü, tüm standart mimari astarlara, boyalara ve kaplamalara düzgün bir şekilde uygulanabilir. Boyama işleminin en kolay şekilde yapılmasını sağlayan bu model, boyama makineleri arasında en popüler olanlardan biridir. Bu açıdan bu model ile evinizdeki duvarları çok daha kısa sürede eşit ve fırça izi olmadan boyayabilirsiniz.

Titan Impact 540 Boya Makinesi

Impact 540 elektrikli boya makineleri, şantiyeler, belediyeler, fabrikalar ve diğer ticari işletmelerdeki tüm boya uygulamalarında uzun süreli kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Otomatik yağlama sistemine sahip olan bu boya makinesi, teleskopik tutamak ve duralife brushless motora sahiptir. 228 Bar çalışma basıncı olan Impact 540, 25 kg ağırlığında ve 0,024’ max. meme ölçüsüne sahiptir.

Titan Impact 640 Boya Makinesi

Titan Impact 640 modeli, yüksek bir performansa sahiptir. Bu orta sınıf ünite, konut, mülk bakımı, kiralama ve hafif ticari uygulamalar için uygundur. Gelişmiş verimlilik için dijital teknoloji ile donatılan bu model, 228 Bar maksimum çalışma basıncına sahiptir. Bu yüzden küçük ve orta ölçekli konut ve ticari projeler için önerilir. Auto-Oiler özelliği sayesinde, bir düğmeye basarak yağı rezervuardan doğrudan salmastralara iletebilirsiniz.

Titan Impact 740 Boya Makinesi

Impact 740 elektrikli boya makineleri, daha fazla güç ve performans gerektiren daha ağır uygulamalar ve görevler için tasarlanmıştır. Bu açıdan Impact 740 modeli, ticari projelerde bina kaplama uygulamaları ve uzun süreli hizmet için yüksek performans sağlamak üzere tasarlanan 2 tabanca kapasiteye sahiptir.

Titan Impact 1040 Boya Makinesi

Impact 1040 boya makinesi, ultra yüksek yoğunluklu, alev geciktirici boyaların püskürtülmesi ve daha fazla enerji ve performans gerektiren işler için tasarlanmıştır. 45 kg ağırlığında olan bu model, 228 Bar maksimum çalışma basıncı ve 0,033’ maksimum meme ölçüsüne sahiptir.