Titan Boya Makineleri

Boya Püskürtme Makinesi

Boya işlemini en kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan boyama makinesi hidrolik sisteme sahip olduğundan uzun ömürlü kullanılmaktadır.  Aynı zamanda çok yönlü kullanım sağlayan bu makineler sayesinde sürekli ve yoğun kullanıma uygundur. Boya püskürtme makineleri sayesinde boyaları çok inceltmeye gerek kalmadan kullanma imkânı sağlar.

Boyama işlemi esnasında ayarlanabilen uygulama basıncını ve boya miktarı ile boyanacak yüzeye göre  boya miktarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.  Bazı makinelerde elektrikli yada benzinli motor ile çalışabilen havasız sistemler kullanılır. Boya makinelerinin kullanım alanları iç ve dış cephe boyaları, silikonlu boyalar, rapid boyalar, yoğun epoksileri, poliüretan enjeksiyon uygulamaları ve likit mebran uygulamalarında kullanılır.

Duvar Boyama Makinesi

Boyama işleminin en pratik hale getirilmiş şekli olan duvar boyama makinesi boyama makinesi çeşitleri arasında en fazla tercih edilen makinelerden olmuştur. Duvar boyama makineleri duvarlarınızı boyarken çok daha kısa sürede duvarların eşit ve fırça izi sorunu olmadan boyanmasını sağlar.

Boyayı çok fazla inceltme yapmadan kullanmanızı sağlar. Püskürtme özelliği sayesinde boya miktarını ayarlayarak dilediğiniz duvarı rahatlıkla boyayabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlar ve duvar boyama gibi zor bir işlemi kolaylaştırır. Her tür boya çeşidine uygun olan duvar boyama makinesi sayesinde damlama ve bulaşma olmadan boya işlemini tamamlayabilirsiniz.  Çok yönlü kullanım sağlayan boyama makineleri sayesinde duvar boyamak artık daha zevklidir.

Boya Makinesi Fiyatları

Boya makinesi almadan önce hangi çeşit boyama makinesi alacağınızı belirlemelisiniz. Makine çeşitlerine ve markasına göre değişkenlik gösterir. Boya makineleri birçok çeşitte piyasada yer almaktadır.

Boya makinesi alacak olan kişiler ihtiyaçları doğrultusunda seçimlerini yaparlar. Pratik kullanımı ile son yıllarda tercih edilen bu püskürtme sistemine sahip boya makineleri zamandan ve boyadan tasarruf sağlar.  Bu ürünü almak isteyen tüketiciler fiyat araştırmaları yaparken internet üzerinden çok daha fazla seçeneğe ulaşabilirler. Fiyat araştırması yaparken dikkat edilecek en önemli husus kaliteli bir markayı en uygun fiyatında bulup tespit etmektir.