Titan Boya Makineleri

Elektrikli Boya Makinası 

Gelişen teknoloji kendini her alanda göstermektedir. İnşaat boya, Çelik boya ve tüm yapı işlerinde boya işleri teknoloji ile beraber daha hızlı, ekonomik ve mükemmel yapılabilir  hale gelmiştir. Fırça, rulo ile ve diğer boyama malzemeleri hem iş gücü açısından hem de uygulamanın zorluğu açısından  gelişen teknolojiye ayak uyduramamaktadır.

Boya makinesi teknolojisinin sunmuş olduğu üst düzey performans ve çok daha hızlı sonuçlanan şantiye süreçleri, yapı alanlarında ve daha birçok alanda profesyonel boya hizmeti tercih etme olasılığını arttırmıştır. Üstün kullanım becerileri, yüksek performansları sayesinde birçok alanda kolaylıkla boya yapabilme imkanı sağlamaktadır. Elektrikli havasız boya makineleri, boyayı emiş hortumu ya da borusu ile kendi emiş yapar ve istenilen alana farklı basınçlar da (en az) 15 metre hortum, boya püskürtme tabancası ve boya memesi ile boyayı yüzeye sprey etmenizi sağlar. Küçük, orta ya da büyük ölçekli tüm yapı projelerinde, boyanın olduğu tüm projelerde,  mükemmel boya uygulamaları için elektrikli airless boya makinelerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrikli motoru 220 V ile çalışır, elektrikli motor makinenin pistonuna hareketini verir, pistonun  hareketi ile makine malzemenin emilimini ve püskürtülmesini sağlar. Motor kısmında bulunan fan, motorun soğumasını ve saatlerce aralıksız çalışmasına imkan sağlar. Elektrikli airless boya makinelerin üzerinde bulunan başınç ayar düğmeleri, boya makinesini istediğimiz basınçlarda kullanabilme ve basınç saati yardımı ile kullanılan basıncı görebilme imkanı sunar. Airless boya makineleri grenli boyalar hariç, bütün iç ve dış cephe boyaların, lake, vernik, epoksi boyaların, silikonlu boyaların, endüstriyel boyaların, yangın geciktirici boyaların, tek komponent yalıtım kaplama ürünlerin, saten alçı, 1K bitüm  uygulanmaların da, ayrıca poliüretan enjeksiyon uygulamalarında dahi kullanılmaktadır.

Farklı boyut ve özelliklerde elektrikli havasız boya makineleri, ergonomik yapıları sayesinde tüm şantiye ortamlarında en büyük yardımcınızdır. Boya makineleri elektrikli ya da benzinli motor seçeneği ile şantiye ayırmaksızın kullanılabilir. Benzinli motor ile çalışabilen boya makineleri büyük ölçekli köprü, tünel vb. yapı işlerinde, elektriğin olmadığı birçok alanda boya ustalarına, inşaat firmalarına çok ciddi avantajlar sağlar. Boya makineleri farklı dakika debileri ve motor güçlerine göre sınıflandırılabilir, tek tabanca ile çalışabilen modeller olduğu gibi, 5-6 tabancaya kadar çalışabilen aynı anda birden fazla ustanın aynı makine ile boya uygulaması yapabilmesini sağlayan boya makineleri de mevcuttur. Yapı teknolojisinin hızla ilerlediği bir dünyada, insan gücünün minimum kullanılması, projelerin çok daha hızlı ve ekonomik yöntemlerle tamamlanması için her boyacının ya da yüklenicinin boya işlerini güvenle emanet edebileceği bir airless boya makinesi olmalıdır.

  1. Soru boya makinesi ve boya makinası ikisini de paragraflarda kullanacak mıyız bence kullanalım.

İmpact Serisi Boya Makinaları

Impact serisi modeller, elektrikle çalışılan airless boya makineleri olup, en küçük modelinden en büyük modeline kadar tüm makineler, küçük orta ve büyük projelerde kendisini fazlasıyla ispatlamıştır. En küçüğü maksimum 214 bar, en büyük modeli ise maksimum 230 bar ile çalışan, farklı yoğunluktaki boyaların püskürtülmesinde yüksek performanslı ve uzun ömürlü boya makineleri tüm şantiyelerde kullanıcısına çok büyük avantajlar sağlar. Impact serisi airless boya makinelerinde 45 metreye kadar hortum bağlayabileceğiniz gibi iki tabanca ile kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Ağırlıkları 13 kg dan başlayıp, 45 kilograma kadar olan modeller yerde ve tekerlekli olmak üzere iki kategoridir. Her ortamda rahatlıkla taşınabilmesini sağlayan özel tasarım tekerlekleri sayesinde dilediğiniz şantiyeye rahatlıkla götürme şansına sahipsiniz. Yerde olan modeller ise tüm binek  arabaların bile bagajlarına sığabilecek ölçülerde olup, taşınması kolaydır. İnşaat vb. tüm yapı işlerinde ulaşılması zor alanlar için uzatmalar, tüm duvar, kapı kesme işlerinizde kesme aparatı, boya yapılacak yüzeyin genişliğine ve metrekare sarfiyatınızı düşürmek için uygun memeler tercih edebilirsiniz.

Boya Makinaları Fiyatları

Küçük inşaat projeleri ya da büyük projeler için farklı performans özellikleri ile elektrikli airless boya makinaları bulmak mümkündür. Muadilleri arasında performans bakımından en güçlü ve kullanım bakımından hem ergonomik hem de  performansı yüksek olan Impact serisi boya makineleri ile sizlerde  tüm yapı işlerinizde dilediğiniz yüzeyleri renklendirebilirsiniz. Serideki her bir ürün farklı ücretlendirmelere tabidir. Alanında yüksek performansın en uygun fiyatlara sunulduğu boya makine serileridir.