AramaBize UlaşınMenu Menu

PowrTwin Serisi

Performance 1650e

PowrTwin™ 4900 Plus


En çok sattığımız iki hidrolik pistonlu makinadan birisi... Dizayn ve imalatın her boyutunda, hidrolik pistonun sağadığı bütün avantajları ortaya koyarken, büyük projelerin sorunsuzca tamamlanması için en güvenilir modeldir. Titan hidrolik piston, Slow stroke ve uzun süreli dayanıklılığı tercih eden profesyoneller için ideal bir makinadır.

Performance 1650e

PowrTwin™ 6900 Plus


Dizayn ve imalatın her boyutunda, hidrolik pistonun sağadığı bütün avantajları ortaya koyarken, büyük projelerin sorunsuzca tamamlanması için en güvenilir modeldir. Titan hidrolik piston, Slow stroke ve uzun süreli dayanıklılığı tercih eden profesyoneller için ideal bir makinadır.

Performance 1650e

PowrTwin™ 8900 Plus


Daha yüksek güç ve daha yüksek debi. Maksimum fayda sağlayan yüksek verim. 9,5 litre dakika debi ve çok tabanca ile çalışma imkanı.

Performance 1650e

PowrTwin™ 12000 Plus


11,9 litrelik muhteşem bir debi ve aynı anda 6 tabanca ile çalışabilme becerisi. Tam bir güç gösterisi.

Performance 1650e

PowrTwin™ 6900 DI Plus


Titan'dan bir mühendislik sanatı. Slow-stroke hidrolik teknolojisi ve makinayı kaldırmadan sadece kafasını kaldırarak direk kovanın içine girmesini sağlayan özel kafa yapısı ve direk emiş sistemi ilke en yoğun malzemelerde üst üzey performasn sunar. 90 metre hortumu ile kullanılabilir. Bitümli malzemeden saten alçıya kadar zor ürünler için tam bir iş makinası...

Performance 1650e

PowrTwin™ 12000 DI Plus


Trifaz elektrik ile sağlanan gücün spray sanatına dönüşmesi. Yalıtım malzemelerinin uygulanmasında çoklu tabanca ile eşsiz beceri sunar.